Ładowanie strony...

Imprezy 2009/10 - Nekla

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
w szachach - Nekla 2010

W pi±tek 8 stycznia 2010  odbyły się w Nekli Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w szachach. Nekielscy szachi¶ci powtórzyli sukces z ubiegłego roku i zajęli I miejsca . W zespole gimnazjalnym zagrali: Marcin Zdziabek,  Szymon Mrozek, Krystian Kosecki, Dawid Cała  i Paulina Borkowska.  Szkołę podstawow± reprezentowali Szymon Owsianny, Bartosz Damrath, Filip Idczak i Aleksandra Wi¶niewska. Obydwie nasze drużyny wygrały wszystkie mecze turnieju.
Drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła  drużyna z Marzenina, trzecie miejsce szachi¶ci z Otocznej a czwarte z Kaczanowa.
Drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajęła drużyna   Gimnazjum nr 1 we Wrze¶ni, trzecie miejsce szachi¶ci z Marzenina a czwarte z Kołaczkowa.
Dwie pierwsze drużyny (złoci i srebrni medali¶ci) uzyskały awans do Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski, które odbęd± się 6 lutego w Koninie (gimnazja) i 9 lutego  w Zb±szyniu (szkoły podstawowe)